Çekyat Kanape Tamiri

 

Kanape Tamiri, Mobilya Onarım
Koltuk, Kanape, Tamir Onarım Mobilya

Çekyat Kanape Tamiri 

Çekyat Kanape Tamiri, ustası arıyorsanız,doğru adrestesiniz.Kurtköy marangoz ustası olarak,müşterimizin trendyol’dan aldığı dolabın montajını yaptık.Mobilya montaj işlemi sıkıntısız sorunsuz başarıyla tamamlanmıştır.Ardından müşterimizin evindeki kanepenin kırılan makasını değiştirdik.acil usta servisi olarak kurtköy ve anadolu yakasında heryere servisimiz vardır.Evdeki tüm arızaları tamir etmekteyiz,mobilya aksesuar değişimi mobilya parça değişimi,mobilya montajı ve mobilya tamiri gibi tüm sorunlarınızı acil usta servisi olarak bizimle giderebilirsiniz.sertifikalı ve profesyonel ustalık hizmeti,aradığınızda aynı günde hizmet vermekteyiz.Tüm hizmetlerimiz garantilidir. Yasin Usta Kurtköy Marangoz Ustası 05510343762

Montaj Servis Bölgelerimiz

Mobilya montaj ve tamir Servisi. İstanbul ve tüm ilcelerine, Kocaeli tüm İlçelerine hizmet vermektedir. İnternet üzerinden, online alışveriş mobilya mağazalarından, aldığınız tüm ürünlerin montajını ve kurulunu tamiratını yapmaktayız. Bizlere ulasmak için, iletişim bölümündeki numaralarımızdan arayabilirsiniz. 

Firmamızın Çekyat ve Kanepe Koltuk Üzeriene Yaptığı Tamiratlar

Çekyatın kolu kırıldı tamir edilebilirmi? Evet Çekyat kolu kırılmış ise tamir edilebilir. Koltuğun döşemesini büyük titizlikle çıkartıp, içindeki kırılan ahşap çerçevesini yenisi ile değiştiriyoruz. Sonra astarını ve döşemesini tekrar kaplıyoruz. Müşterimize sorunsuz teslim ediyoruz. 

Kanepe yada Koltuğun Ayakları Kırıldı Tamir Edilebilirmi? 

Evet önce mobilyalar üzerinde keşif yapılır. Arızalı ve kırık ayaklar tesbit edilir, daha sonra arızalı olanlar tamir edilir, kırık ayaklar ise yenisi ile değiştirilir. Ayrıca mobilyalarınızın ayakları istediğiniz ölçülerde ayak takılabir. 

Çekyatın mekanizması, yani makasları bozuldu tamir olurum? 

Çekyat mekanizmaları genelde tamir edilmemektedir. Ancak yenisi ile değiştirilebilir. Önce keşif yapıyoruz mobilyalarınızın marka ve modeline göre, yine içerisindeki makas markasına ve boyutuna göre mekanizma makas alınır. Daha sonra eskisi ile değişir. Problem çözülmüş olur. 

Koltukların Ve Kanapelerin Ahşap Olan Bölgeleri Boyanırmı? 

Mobilyaların ahşap bölgeleri önce zımparalanır, ardından çatlak ve delikler var ise ahşap macunu ile dolgu yapıp tekrar zımparalanır. Daha sonra akrilik yada istediğiniz çeşitte ve renge boyanır, cilalanır kusursuz teslim edilir. 

NOT: Yaptığımız kurulum, montaj, tamirat gibi tüm işlemler tamamen garantilidir. Firmamız aradıgınız aynı gün içerisinde hizmet vermektedir. Servislerimiz ve keşiflerimiz ücretsiz dir. 

Yasin Usta 0551 034 37 62

ANASAYFA

Bir Cevap Yazın