Beylikdüzü Marangoz - Esenyurt Marangoz
Avcılar Marangoz - Bahçeşehir Marangoz
Mobilya Kurulumu - Mobilya Tamiri - Mobilya Montajı

İkea Montaj Servisi

İkea montaj kılavuzu şema

ikea Montaj Servisi

İkea montaj servisi firmamız, Beylikdüzü , Esenyurt , Avcılar ve Bahçeşehir’de , İkea mağazasından yada internetten aldığınız tüm marka ve modellerin, kurulum montaj ve tamiratını yapmaktadır. Uzman sertifikalı kadromuzla sizlere 7/24 hizmet vermekle gurur duyarız.

IKEA gibi markalar, mobilyalarını bir araya getirmeyi kolaylaştırmayı amaçlar, ancak çoğu zaman zaman alıcı bir kabusa dönüşebilir. Diyagramları anlamıyorsanız, küçük parçaları kaybederseniz veya bir öğeyi yanlış şekilde monte ederseniz, bu çıldırtıcı bir deneyim olabilir.

Düz paket mobilyalarınızı sizin için profesyonel bir şekilde monte etmek ve monte etmek çok daha hızlı ve daha uygun olabilir. Birkaç dakika içinde kullanıma hazır olacak.

Bu kılavuzda, bir esnaf veya IKEA’ nın kendi hizmetini kullanmak da dahil olmak üzere ortalama IKEA montaj maliyetine bakacağız.

IKEA montajının maliyeti nedir?

IKEA mobilyalarınızı profesyonel bir ustaya monte ettirmenin maliyeti, ürünün boyutuna göre değişir.

Daha uzun süren projeler kaçınılmaz olarak daha pahalıya mal olacağından, projenin karmaşıklığı da bir fark yaratacaktır. Örneğin, yatak ve gardıropların montajı, tekli sandalye ve masalara kıyasla daha uzun sürer ve daha maliyetlidir.

Ortalama olarak, IKEA mobilya montaj maliyetleri, ürüne bağlı olarak 100 ila 300 tl arasında değişmektedir. 

IKEA mobilya montajı ne kadar sürer?

Profesyonel bir esnafın sandalye ve komodin gibi eşyaları monte etmesi 15-30 dakika sürecektir. Ancak sürgülü kapaklı gardıroplar gibi daha büyük eşyaların montajı 4 saate kadar sürebilir.

ikea montaj servisi marangoz

Kendi IKEA mobilyalarımı bir araya getirebilir miyim?

Rezervasyonumu iptal edebilir miyim?

Evet! Rezervasyon tarihinden 24 saat önce ÜCRETSİZ iptal edebilirsiniz . 24 Saat içinde veya son dakika iptallerinde fatura bedelinin %50’si tahsil edilecektir.

Görevi bitirdikten sonra ambalajı ve kutuları atabilir misiniz?

Çoğu durumda, kutuların miktarı oldukça yönetilebilirse yapabiliriz. Daha büyük ebatlı ambalajlar veya özel talepler için lütfen önceden bizimle iletişime geçerek kutularınızı imha etmek üzere rezervasyon yaptırınız. Lütfen, atmak istediğiniz kutuların türüne ve hacmine göre bir ücret uygulanabileceğini unutmayın.

Aletler veya aletler sağlamam gerekiyor mu?

Herhangi bir ekipman sağlama konusunda endişelenmeyin. Montajcılarımız, montaj görevini yerine getirmek için gerekli tüm temel araç setleriyle birlikte gelir.

Herhangi bir perakendeciden satın aldığınız mobilyaların montajını yapıyor musunuz?

Evet sorun değil. Herhangi bir perakendeciden mobilya montajı ve demontajı konusunda deneyimliyiz. Mobilya teslimatlarınızda da yardımcı oluyoruz

Eski mobilyaları geri dönüştürüyor musunuz?

Eski mobilya imhalarınızı  Söküp yer,ine yeni aldığınız mobilyaların kurulumunu yapmaktayız. Kendi rahatınız için, ustalarımızın müsaitlik durumunu en erken tarihte dikkate almanızı tavsiye ederiz. Bu nedenle önceden rezervasyon yaptırmanız tercih sebebi olacaktır. Montaj günü ile aynı gün için elden çıkarma hizmetini ayırtmak daha kolay olacaktır; Böylece istenmeyen mobilyalarınız en kısa sürede alınacaktır.

Seda Vildan Karaca Müşteri Yorumları

İkea dan aldığım Hemnes Divan ve ikea pax dolabımın kurulumunu yaptırdım. Yasin usta ürünleri titiz bir şekilde kurdu, ve ambalaj malzemelerini toparlayıp çöpe attı etrafı temiz bırakıp işini bitirdi. Memnun kaldım tavsiye ederim.

Tarık Vatansever Müşteri Yorumları..

Yasin ustaya çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı, işinde çok profesyonel. Eşyaların kısa sürede montajını bitirdi. Ayrıca evdeki kitaplığımı tamir etti. işinin Ehli biri

Canan DOĞAN Müşteri Yorumları..

Yasin usta söz verdiği saatte geldi ,ikea dan aldığım mobilyaların montajını yaptı.işi bitince etrafı temiz bırakıyor ve profesyonel bir usta kendizine teşekkür ederim.

Hemen Ara